Kur Pavalgyti Palangoje?

Nuo milžiniškos porcijos iki Vokiškos gatvės virtuvės subtilybių. Vokiškos gatvės virtuvės restoranas “Van Wurst” garsėja savo unikalumu ir aukštos kokybės gatvės maistu. Kai Palangos svečiai ir gyventojai ieško kur pavalgyti Palangoje sočiai ir skaniai, dažniausiai renkasi Van Wurst.

Vokiškos dešros

Vokiškos dešros ir belgiškos bulvės! Toks paprastas šio restorano šūkis, kuris paprastai paaiškina asortimentą. Čia galite paragauti iš Vokietijos atvežtų dešrų, kurių turime net 4 rūšys. Rinkitės švelnią Bratwurst, aštrią kubietišką, kumpinę Shinkenwurst, sūrio, Krakauen ar vištienos dešrą. Ragaujant kiekvieną jų pajusite tikros mėsos skonį. Su šiomis dešromis, taip pat galite užsisakyti dešrainį, kurio sudedamosios dalys pritaikytos pagal dešros skonines savybes. Puikiai išmanantiems vokišką gatvės maisto kultūrą pasiūlysime Curry Wurst (vokišką dešrą kario padaže). Tai patiekalas kurį sukūrė vokiečiai, tačiau  puikiai subalansuotas lietuviškam skrandžiui. Prie dešrų galima užsisakyti ir priedų – Kopūstų, agurkėlių, jalapeno. Norintiems susipažinti su Vokiška virtuve iš arčiau rengiamos degustacijos.

Belgiškos bulvės

Van Wurst siūlo 3 skirtingų dyžių belgiškų bulvių porcijas: L – kuri skirta vienam žmogui, XL kuri skirta vienam labai išalkusiam žmogui ir XXL kurios vienas jau niekaip neįveiksi, teks prašyti draugo pagalbos. Belgiškos bulvės yra ruošiamos taip, kaip Briuselio, Antverpeno ar Gento gatvėse – lengvai apskrudusios ir auksinės spalvos. Gurmanams siūlome paragauti saldžiosios afrikietiškos bulvės “Batata”. Jei prie bulvių reikia padažo (Majonezo, kečiupo ar garstyčių), jo galima dėtis kiek tik norite – padažo kiekis restorane nėra ribojamas. Van Wurst belgiškos bulvės vienas populiariausių greitų užkandžių Palangoje, o jų patiekimas sulaukia daug pozityvių reakcijų – Žmonės jas fotografuoja ir kelia į socialinius tinklus.

Jokia vokiška ir belgiška Virtuvė neįsivaizduojama be alaus! Van Wurst Jūsų galėsite paragauti vokiško stiliaus Dortmunder alaus, belgiško gintarinio elio, Kvietinio Witbier. Kitaip tariant “Lageris”, “Elis” ir “Kvietinis” – šios rūšys atrinktos tam, kad tiktų bet kuriam skoniui. Jei nenorite alaus – restorane yra ir populiariojo “Somersby” sidro. Restorane gausu gaiviųjų gėrimų – šaltos arbatos, sultys, kola ir kiti. Norintiems arbatos ar kavos taip pat yra ką pasiūlyti: Šaltalankių ar aviečių arbata virta vietoje, Karštas Vynas ir kelios skirtingos kavos rūšys. Didelėje restorano terasoje, galite atsipalaiduoti ir gurkšnoti savo mėgstamą alų ramiai stebint J. Basanavičiaus gatvės veiksmą.

Vokiška virtuvė

Nenorintiems gilintis į vokiškos virtuvės subtilybes ir tieisog ieškantiems kur pavalgyti Palangoje Van Wurst pasiūlys patiekalų kompleksus. Juos sudaro Dešrainis ar Currywurst, belgiškos bulvės (arba afrikietiška batata) ir gėrimas. Jų yra daug ir įvairių rūšių, dažnai atsiranda naujienų iš kruopščiai atrinktų skirtingų kombinacijų, tad kaskart uždėjus galima rasti kažką naujo.

Palangoje gausu įvairių užeigų ir kavinių kurios siūlo skirtingus patiekalus ir skirtingą požiūrį į maistą. restorane Van Wurst maistas yra kruopščiai atrenkamas, jo kombinacijos taip pat. Maisto produktams užsakyti neapsiribojama vien Leituvos teritorija. Čia skanu bus tiek žmogui kuris nieko bendro niekada nėra turėjęs su Vokiška virtuve, tiek berlyno centre kasdien valgančiam žmogui. Kai rinksitės kur pavalgyti Palangoje – rinkitės Van Wurst.

Leave a Reply