Bernvakariai

TRŪKSTA IDĖJŲ MERGVAKARIUI AR BERNVAKARIUI? KODĖL NEPASIRINKUS PALANGOS??

Kaip žinia, bernvakario ar mergvakario organizavimas dažnam yra nemažas galvos skausmas. Ką veikti? Kaip nustebinti jaunikį ar jaunąją? Kur nusivežti? Ką parodyti? Kaip pramogauti? Tokie ir kiti klausimai kyla visiems, kurie bent kartą buvo atsakingi už šios šventės organizavimą. 

Bernvakariai ir mergvakariai dažniausiai būna švenčiami mieste, draugų kompanijoje, išbandant įvairias pramogas ir atrakcijas. Pastaruoju metu pastebima tendencija, jog draugų kompanijos šiai šventei mielai renkasi įvairius Lietuvos kurortus. Vieni renkasi ramesnes vietas, kadangi pirmenybę teikia poilsiui, o kiti – atvirkščiai – ieško šurmulio paskutinei vienišiaus ar vienišės nakčiai su draugais. 

Švęsk Palangoje

Palanga šiuo metu yra vienas populiariausių kurortų, kuriame kasdien galima sutikti įvairias draugų ar draugių kompanijas švenčiančias bernvakarius ar mergvakarius. Šios šventės scenarijus dažniausiai būna labai chaotiškas: nuolatinis blaškymasis po barus sukelia chaosą, kompanija neretai išsibarsto, šventėms trūksta konkrečios lokacijos, kurioje būtų galima atsipalaiduoti visiems kartu, tačiau tuo pačiu metu būti miesto šurmulyje. 

Dažniausiai šventės dalyvius galima sutikti netoli Palangos tilto: jūra, smėlis, romantika. Tačiau netoliese galima rasti ir kitų pramogų. Siūlome Jums puikų šventės scenarijų Palangoje!

Palangos vasaros parkas

Palangos vasaros parke, esančiame 200m nuo Palangos tilto (J. Basanavičiaus g. 43) siūloma išbandyti įvairias pramogas. Šventės dalyviai gali leistis medžiais nutiestu lynų taku:  ar užteks drąsos užlipti į medį ir leistis lynu?? Taip pat siūlome surengti lenktynes parke esančioje mašinėlių trasoje, kurioje veiksmas vyksta ratu. Sėskite į mašinėles ir išsiaiškinkite, kuris yra greičiausias ar greičiausia! Norintiems šiek tiek ramesnio paminėjimo – parkas siūlo mini golfą, kuriame taip pat galite surengti ir savo turnyrą, rungtyniauti tarpusavyje. Palangos vasaros parkas siūlo įvairias nuolaidas žmonių grupėms, tad susisiekus ir aptarus šventės datą galima puikiai suplanuoti visą vakarą. Pasilinksminus – būtina ir užkąsti ir atsigaivinti. Šalia Palangos vasaros parko esantis restoranas Van Wurst šią vasarą siūlo išskirtinę galimybę švęsti bernvakarį ar mergvakarį prie pat Baltijos jūros! Van Wurst randasi adresu J. Basanavičiaus g.  43, o tai yra vos 200m nuo Palangos tilto, tačiau pačioje pagrindinėje kurorto arterijoje – J. Basanavičiaus gatvėje. Šventei siūloma išsinuomoti Van Wurst terasą! Van Wurst – tai nauja maisto koncepcija apjungianti vokišką ir belgišką maisto kultūrą, tad čia rasite itin atsakingai atrinktas vokiškas dešras, pačias gardžiausias belgiškas bulvytes ir gaivinančius, putojančius gėrimus. Pasirinkę šventę švėsti Van Wurst galėsite šokti, užkandžiauti, bendrauti, tačiau tuo pačiu ir dalyvauti J. Basanavičiaus gatvėje vykstančiame šurmulyje. O kur dar šalia ošianti jūra vos už 200 metrų! 

Visiems švenčiantiems bernvakarį ar mergvakarį Van Wurst – taikomos specialios nuolaidos maistui ir gėrimams. Esant poreikiui galime padėti suorganizuoti muzikinę ar kitokią programą, taip palengvindami šventės organizavimo rūpesčius. Jums beliks tik ateiti ir… švęsti!

Dviračių nuoma

Na o jeigu visos šventės metu nenorite varginti savęs vaikščiodami – siūlome išsinuomuoti dviračius ar velomobilius. Pasirinkite vieną iš siūlomų maršrutų ir surenkite orientacines varžybas Palangoje tarpusavyje, ar tiesiog pažinkite Palangą kartu. Palangoje veikiantys dviračių nuomos punktai Kurortų pramogos taip pat siūlo ir velomobilius, kurie, pastaruoju metu yra itin pamėgti didesnių draugų kompanijų. Išsinuomavus porą šešiaviečių velomobilių galima puikiai praleisti laiką visiems kartu.. Velomobiliais ar dviračiais galite važiuoti visais dviračių takais Palangoje, pakeliui sustodami apsižvalgyti ar pasilinksminti. Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje www.kurortupramogos.lt

El. traukinuko nuoma

Na, o jeigų kojos pavargo vaikščioti ar minti pedalus – užsisakykite traukinuką savo šventei. Tai – itin sparčiai populiarėjanti pramoga, kurią atranda tiek pavieniai poilsiautojai, tiek švenčių organizatoriai ar dalyviai. Viename traukinuke gali važiuoti iki 19 asmenų, tad jis tikrai sutalpins Jūsų šaunią kompaniją. Traukinuko maršrutas priklauso tik nuo Jūsų pačių, o didelis jo privalumas yra tas, jog važiuoti galite visais Palangos dviračių takais. Susidarykite norimų aplankyti vietų sąrašą arba tiesiog sėskite ir važiuokite, vairuotojas nuveš Jus ten, kur pageidausite. Tai – kurortinė alternatyva limuzinui. Išbandykite! Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje www.kurortupramogos.lt .

Leave a Reply