Atvirų durų dienos atgarsiai 

Balandžio 20d., buvo reikšminga visiems mūsų padaliniams, antrus metus  iš eilės sklandžiai ir sėkmingai įvyko Atvirų durų diena. Palangos vasaros parkas, Kurortų pramogos, Van Wurst, Melt in Palanga ir Palangos spurgytės, plačiai atvėrė duris ir draugiškai bei geranoriškai priėmė daugiau nei 50 susidomėjusių sezoniniu darbu mūsų padaliniuose. 

Renginyje dalyvavęs jaunimas aktyviai  dalyvavo ir domėjosi visomis galimybėmis vasarą praleisti darbingai ir turiningai. Šios dienos metu visi susirinkę galėjo susipažinti kokias pramogas teikia Palangos vasaros parkas, susipažinti su Kurortų pramogų dviračių įvairove bei išbandyti elektrinį traukinuką, pasivaišinti skaniausiomis Palangos spurgytėmis, pasišildyti Van Wurst terasoje ir iš arti apžiūrėti Melt in Palanga spalvingus kambarius. 

Viso į renginį užsiregistravo 69 dalyviai, iš jų atvyko 43 ir tą pačią dieną dėl įdarbinimo sutarta su 14 darbuotojų. Apie renginį būsimi darbuotojai didžiąją dalimi sužinojo iš Facebook paskelbto renginio, skelbimo mokyklose, užimtumo tarnybos bei jaunimo erdvės. Atvirų durų diena sudomino įvairaus amžiaus jaunimą, nuo 14m. iki 19m., daugiau nei 20 jų buvo 16 m amžiaus.

Į šį šiuolaikišką įdarbinimui  skirtą renginį atvyko  jaunimas iš viso pajūrio regiono, daugiausia iš Kretingos, Palangos ir Klaipėdos. Tačiau buvo atvykusių ir iš toliau – Marijampolė, Šiauliai, Kėdainiai. 

Dienos prisiminimai patys šauniausi ir džiuginatys mus, kaip darbdavius. Dar kartą supratome kokią didelę reikšmę turi atviras darbdavio  požiūris į būsimą darbuotoją, kaip  galima maloniai ir „neskausmingai“ užmegzti  atvirą tarpusavio bendrystės ryšį, ko pasekoje abi pusės bus patenkintos atliekamu darbu. 

Tad be jokios abejonės tai kartosime kitąmet ir tikime tai taps puikia mūsų tradicija, priartinančia darbuotoją prie darbdavio ir kuriančią atsakingą ir vertybėmis grįstą jauno žmogaus požiūrį į darbą.