2024 m. šv. Velykos Palangoje.

Šv. Velykų šventinė savaitė  Palangoje kiekvienais metais tampa ypatingu laikotarpiu, kurio su nekantrumu laukia, ne tik miesto gyventojai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos bei užsienio šalių. Jau tradicija tapusi margučių alėja J. Basanavičiaus gatvėje, pritraukia tūkstančius, kurie nori pasigrožėti margučiais , bei pasidaryti nuotrauką su jais. 

Šiemet orai mums padovanojo tikrą pavasarinį grožį – netikėtai šiltą ir saulėtą šv. Velykų savaitgalį. Miesto gyventojai ir svečiai neabejotinai mėgavosi pasivaikščiojimais visoje Palangoje.

Mes, Van Wurst komanda, džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šventinės atmosferos ir pradžiuginti savo klientus. Mūsų greito maisto kavinė buvo atidaryta kiekvieną dieną visą šventinę savaitę, todėl kiekvienas galėjo mėgautis ypatingais dešrainiais su vokiškomis dešrelėmis, bei belgiškomis bulvytėmis. 

Taip pat, mūsų profesionalus aptarnavimo personalas rūpinosi, kad jūsų vizitas mūsų kavinėje būtų kuo malonesnis ir patogesnis.

Dėkojame visiems, kurie pasirinko šį ypatingą laikotarpį praleisti būtent su mumis. Laukiame jūsų ir ateityje, kad galėtume džiaugtis kartu kiekviena proga bei švente!

Leave a Reply